Ekonomik Araç Kiralama Ümraniye Ekonomik Araç Kiralama - Ümraniye Kiralık Ekonomik Araç - Ümraniye Ekonomik Araba Kiralama

TÜM EKONOMİK ARAÇLARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ....

Kiralık Ekonomik bir aracı seçmeden önce bir aracın nasıl ekonomik olacağı ve kullanılabileceği yönünde bilgi sahibi olmak gerekir. 

Ekonomik araç kullanırken öncelikle bu ekonomik araçlar ın özelliklerini, motorunu ve hatta barındırdığı teknolojilerden haberdar olmalıyız.  Mesela dizel araçların en önemli özelliği ekonomik araç olmalarıdır.

Örneğin, Ekonomik araçlar daki dizel motorlar yapıları gereği çok yüksek devirler çeviremezler ve en mükemmel performanslarını benzinlilere oranla oldukça alt devirlerde daha dar bir aralıkta sunarlar. Ayrıca bu devirde sağladıkları performans değerleri aynı cc.'deki benzinli motorlara oranla çok daha yüksektir.

Kiralık Ekonomik Araç eğer dizelse bu dizel bir aracı çok fazla üst devirlerde kullanmak fazla yakıt sarfiyatına neden olur. BuKiralık Ekonomik Araç lar verebilecekleri performansları zaten çok alt devirlerde verdiklerinden üst devirlerde motor lüzumsuz yere benzin yakacağı gibi aracın hızlanmadığı da rahatlıkla gözlemlenebilir. Optimum hızlanma için motorun teknolojisi de ayrıca önemlidir. Alt devirler çok güçlü olduğundan çok alt devirlerde bu kiralık ekonomik araç maksimum süratini görmektedirler. Tabiki bu hem ekonomi hem de sessizlik sağlar. Ayrıca birinci viteste gazsız kaldırıldığı zaman ki hızı da max. performansının ne kadar aşağı devirlerde olduğuna dair ipucu verebilir.

Ekonomik araba kullanırken gereğinden fazla boşta çalıştırılan motorun fazla yakıt tükettir. Motorun ısınması için sadece 30 saniye yeterlidir, araç hareket ettikten sonra motor ısınması daha sağlıklı ve ekonomik olarak sağlanır.

Ani hızlanma ve frenleme motoru yıprattığı gibi fazla yakıt tüketimine de yolaçar. Ekonomik Araçlar ın kötü kullanma, araçtaki çeşitli sistemlere zarar da verir. Ekonomik araba kullanımı için düzenli bakım en önemli şarttır. Fren, ateşleme, karbüratör, yağlama ve termostat sistemleri bakımsız araçların yakıt tüketimi yüzde 20 artar. Sadece hava filtresinin tıkalı olması bile yakıt tüketiminin yüzde 10 artmasına yol açar. Ekonomik Araba kullanım kılavuzundaki periyodik bakımlara uyulmalı, olağan dışı ses, koku ve sarsıntı tespit edildiğinde araç mutlaka yetkili servisine bakıma götürülmelidir.

Ayrıca ekonomik araçlar daki klimalar motorun gücünden yararlanarak çalıştığı için, gereksiz klima kullanımından da kaçınmak yakıt tasarrufu sağlar. Ekonomik araç ta klimanın doğru kullanımı ve motora uygun yakıt seçilmesinin tasarruf elde edilmesine büyük katkı sağlar. Ekomik Araçla da yakıtın güvenilir akaryakıt istasyonlarından alınması ve araçların kullanma kılavuzlarında belirtilen yakıtın kullanılması çok önemli bir noktadır.

Ayrıca, Kiralık Ekonomik Araç ta aracın türüne, ağırlığına ve yapısına uygun lastikler seçilerek daha ekonomik sürüş sağlanabilir. Yine bu Kiralık Ekonomik Araç taki lastiklerin havası düzenli olarak kontrol edilmeli, ne az ne de fazla şişirilmiş lastikler kullanılmalıdır. Az şişirilmiş lastikler aşırı ısınmaya ve deformasyona neden olduğu gibi yakıt tüketimini de yüzde 1 artırır.

Ümraniye Ekonomik Araç Kiralama  size ekonomik araba kiralamak için bütçenize en uygun fiyatları ve seçenekleri  sunmaktadır.
Ümraniye Ekonomik Araç Kiralama  ile daha ekonomik benzinli, dizel ve otomatik araçlar bakımları yapılmış güvenle hizmetinize sunulmuşlardır.
Ümraniye Ekonomik Araba Kiralama   ya web sitemiz vasıtası ile online ulaşabilirsiniz.
Ümraniye Ekonomik Araba Kiralama  olarak ekonomik araba kiralama da oldukça ekonomik ve çok ucuz seçeneklerimiz olduğu gibi, adresinize ücretsiz teslimatta yapmaktayız.
Tüm kiralık ekonomik araçlarımız yeni ve düzenli olarak servis bakımlıdır.

Ümraniye Ekonomik Araba Kiralama da Kiralık Hyundai, Kiralık Fiat, Kiralık Peugeot, Kiralık Nissan seçeneklerimiz hem benzinli hem dizel olarak sizleri beklemektedir.

Ümraniye Ekonomik Araba Kiralama sizlere en ekonomik ve güvenli araç kiralama hizmeti vermekten gurur duyar.